Expozice
X. ročník veletrhu
fotografie
25. - 30. dubna 2017
Kafkův dům, Praha

PRAGUE PHOTO 2017


1.   Centro Sperimentale di Fotografia, IT
2.   Czech Field  Studio / Lutterer, Malý, Poláček
3.   Galerie Gambit 
4.   Galerie umění pro děti 
5.   IndigoSpace
6.   Mimo Space
7.   Nuitdenkre / Nicolas Salomon / FR
8.   Vintage Photography
9.   Portfolio Jaromír Funke
10. Portfolio Emila Medková
11. Portfolio Josef Sudek
12. Press Photo / Antonio Cossa
13. Projekt Assem Alsabban, SA
14. Projekt LA Bláhová
15. Projekt Magdaléna Bláhová
16. Projekt Ivana Dostálová
17. Projekt David Heger
18. Projekt Iveta Kopicová
19. Projekt Eeva Mela / FI
20. Projekt Martin Stranka
21. Projekt Pavel Wellner

22. Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě
23. Univerzita J. E. Purkyně Ústí n/Labem – Fakulta umění a designu
24. Fakulta designu a umění L. Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
25. Vysoká škola výtvarných umění Bratislava
26. Michael – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
27. Pražská fotografická škola


Centro Sperimentale di Fotografia
Gabriele Agostini



Centro Sperimentale di Fotografia
Roberta Marsigli



Centro Sperimentale di Fotografia
Luisa Briganti



Centro Sperimentale di Fotografia
Gaia Adducchio



Centro Sperimentale di Fotografia
Marco Di Meo



Czech Field Studio
Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček



Czech Field Studio
Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček



Czech Field Studio
Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček



Galerie Gambit
Josef Hník



Galerie Gambit
Gabina



Galerie Gambit
Štěpánka Stein @ Salim Issa



Indigo Space
Jiří Seidl



Indigo Space
Nadia Rovderová



MIMO Space
Monika Vaverová | Lucie Zendlová



MIMO Space
Monika Vaverová | Lucie Zendlová



NICOLAS SALOMON


Vintage Photography
Tomáš Paulus



Vintage Photography
Tomáš Paulus



Vintage Photography
Tomáš Paulus



Portfolio Jaromír Funke


Portfolio Jaromír Funke


Portfolio Emila Medková


Portfolio Josef Sudek


Antonio Cossa


Antonio Cossa


Antonio Cossa


Projekt Assem Alsabban


Projekt Assem Alsabban


Projekt Assem Alsabban


Projekt LA Bláhová


Projekt LA Bláhová


Projekt Magdalena Bláhová


Projekt Magdalena Bláhová


Projekt Magdalena Bláhová


Projekt Ivana Dostálová


Projekt David Heger


Projekt Iveta Kopicová


Projekt Iveta Kopicová


Projekt Eeva Mela / FI


Projekt Eeva Mela / FI


Projekt Eeva Mela / FI


Projekt Martin Stranka


Projekt Martin Stranka


Projekt Martin Stranka


Projekt Pavel Wellner


Projekt Pavel Wellner


Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Martin Pašta



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Hana Connor | Filip Jandourek



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Miroslav Zeman



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Iwetta Gintowt-Paprocka



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Lucie Podhorná



Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave
Michaela Koleková



Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave
Sabína Školková



Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave
Michaela Kostková



Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave
Lea Kálazi



Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave
Igor Smitka



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
Patricie Behenská



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
Kristýna Vojtíšková



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
Alžběta Kočvarová



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
Aneta Balážová



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
Tereza Vlasáková



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, Západočeské univerzity v Plzni
Anton Savitskiy



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, Západočeské univerzity v Plzni
Havlová Martina



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, Západočeské univerzity v Plzni
Darya Cherna Dzihilevich



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, Západočeské univerzity v Plzni
Julie Hojdová



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, Západočeské univerzity v Plzni
Tereza Kropáčová



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Jakub Demartini



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Kristýna Mergeščíková



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Kateřina Kabelková



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Petr Hrabák



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Isabel Magdičová



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Jennifer Bauer



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Isabel Magdičová



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Dominika Málková



MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby
Radka Málková



Pražská fotografická škola
Monika Mollicone



Pražská fotografická škola
Milan Holeček



Pražská fotografická škola
Simona Roubková



Pražská fotografická škola
Magdalena Komarek



Pražská fotografická škola
Tomáš Feuerstein